search

HOME DEFENSE Level III - Force on Force

1 800,00 zł
Brutto

TEMAT: obrona miru domowego poziom III - Force on Force

MIEJSCE: Strzelnica TARCZA Gdynia

CZAS: 10h

GRUPA: do 8 osób

CENA Z NASZĄ BRONIĄ I AMUNICJĄ: 1800zł (pistolet Glock FX)

Zniżka dla mundurowych oraz członków sekcji strzeleckich!

GODZINA ROZPOCZĘCIA: 09:00

W CENIE obiad w połowie szkolenia!

Pakiet
Termin
Lokalizacja
Pakiet Broń i Amunicja
Ilość
Dostępne wolne miejsca

Home Defense to szkolenie z zakresu obronny domu, czyli nas oraz naszych najbliższych. Samo posiadanie broni w domu nie wystarczy do skutecznej obrony na wypadek agresywnego ataku na nasz dom. Źli ludzie często są świetnie przygotowani do takiego ataku. Jak skutecznie i bezpiecznie walczyć i bronić członków swojej rodziny we własnym domu, jak wykorzystać znajomość rozmieszczenia pomieszczeń, na czym polega jednoosobowa taktyka walki w pomieszczeniach, czy mam sojuszników w domu i jak ich wykorzystać, jak strzelać w krótkim dystansie w otoczeniu swoich bliskich? Bazując na taktyce wojsk specjalnych walki w pomieszczeniach (CQB) stworzyliśmy unikatowy na polskim rynku program szkolenia, który przygotuje cię do konfrontacji z bandytami we własnym domu. W czasie szkolenia stawiamy na realizm, budujemy na strzelnicy obiekt imitujący dom, używamy wiele rekwizytów (manekiny, meble itd), korzystamy z realnych scenariuszy. Po tym szkoleniu inaczej spojrzysz na swój dom i jego otoczenie.

UWAGA: ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIU HOME DEFENSE LEVEL III MUSISZ UKOŃCZYĆ SZKOLENIE HOME DEFENSE LEVEL I oraz LEVEL II !!!

ZE WZGLĘDU NA ZAWIŁOŚĆ PROBLEMU SZKOLENIE HOME DEFENSE PODZIELONE JEST NA 4 POZIOMY ZAAWANSOWANIA:

Trzeci poziom szkoleń Home Defense, czyli Force on Force! Najbardziej realistyczna forma szkolenia, stosowana w wojskach specjalnych. 
W czasie szkolenia używamy pistoletów GLOCK FX które zostały opracowane w celu umożliwienia przeprowadzenia jak najbardziej realistycznego treningu taktycznego przy pomocy strzelania pociskiem z tworzywa sztucznego wypełnionego farbą. Pistolety korzystają z amunicji FX lub FOF, które są używane przez wojsko oraz służby mundurowe na całym świecie. 
Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawdzić swoje umiejętności w realnej walce z realnym przeciwnikiem. W rolę napastników wcielają się pozoranci, którzy będą trudnym orzechem do zgryzienia. Ale to szkolenie nie jest strzelaniną, ani zabawą w rewolwerowca. Stawiamy duży nacisk na realizm dlatego napastnicy zachowują się jak typowi włamywacze, są sprytni, przebiegli, a czasem bezwzględni. Wykorzystają każdy twój błąd. Oczywiście zapewniamy Wam niezbędne (dedykowane) maski oraz ochraniacze. Każdy błąd jest bolesna nauczką, która na długo pozostaje w pamięci! 

Zakres szkolenia:

  • doskonalenie technik walki w pomieszczeniach z użyciem Real Action Marker
  • praca na latarce
  • znajomość własnego domu jako element przewagi
  • ochrona członków rodziny w sytuacjach zakładniczych
  • doskonalenie nabytych umiejętności podczas różnych scenariuszy

Co zabrać?

Wszyscy uczestnicy:

  • ubranie, które można ubrudzić farbą amunicji barwiącej FX

    Wszyscy uczestnicy otrzymają specjalne maski ochronne oraz rękawice. 

PSA-SZ-HD-LEVEL-III
7 Przedmioty

Opis

Poziom Szkolenia
Zaawansowany
Rozmiar grupy
Do 10 osób
Czas Trwania
10 godzin
Wymagania
Ukończenie szkolenia Homde Defense Level II
Temat
Obrona miru domowego Force on Force

Specyficzne kody

Komentarze (3)
Oceń